içinde

Shiba Inu Elon Musk Twitter paylaşımında sonra yükselişe geçti

Shiba Inu token, Elon Musk Twitter’da köpek resmi yayınladıktan sonra %216 kazandı

Elon Musk Twitter’da shiba inu cinsi köpek paylaşımında bulundu, Shiba Inu tokenin değeri %200’den arttış gösterdi.

Uçucu kripto piyasası her zaman bir sürpriz karşımıza çıkıyor. Geleneksel borsa, esas olarak belirsiz bir ekonomik görünüm nedeniyle geçen hafta önemli kayıplar yaşadıktan sonra, birçok kripto para birimi yükseldi. Bu, özellikle en popüler kripto para birimi ve daha az bilinen bir jeton için geçerlidir.

Shiba Inu Elon Musk Twitter paylasiminda sonra yukselise gecti 1

Sadece Çarşamba günü, Bitcoin yüzde 10 yükseldi ve böylece beş ayın en yüksek seviyesine ulaştı. BTC, şu anda yaklaşık 584.840,82 Türk Lirası değerinde. Bu sıçramaya, Fed başkanı Jerome Powell’ın ABD’de kripto yasağı olmayacağını açıklaması neden oldu. Buna ek olarak, birkaç büyük Amerikan bankası o zamandan beri kripto para birimleri konusunda oldukça olumlu zihniyetlerini ve finans sektörüyle inkar edilemez alakalarını öne sürdüler. Bitcoin’in mevcut fiyatı, Nisan 2021’de elde edilen tüm zamanların en yüksek seviyesinin hala yüzde 15 altında.

SHIB kodu altında listelenen oldukça daha az popüler olan Shiba Inu Coin, Tesla’nın kurucusu ve CEO’su Elon Musk’ın Twitter’da  bir Shiba Inu köpeğinin resmini içeren bir gönderide dijital para biriminden dolaylı olarak bahsetmesinden sonra %200’den fazla artış sergiledi. Toplam piyasa değeri 95 Bin Türk Lirasından dolarından fazla olan Shiba Inu jetonu, dünyanın en büyük 20. kripto para birimidir. Shiba Inu madeni paranın önümüzdeki birkaç gün içinde yükselişini sürdürüp sürdüremeyeceği merak ediliyor.

Shiba Inu token kısaca;

Ryoshi olarak bilinen ananim bir kişi tarafından Ağustos 2020’de piyasaya sürülen merkezi olmayan kripto para birimlerindendir. Piyasada şuanda neredeyse 400 trilyondan fazla Shiba Token dolaşımdadır.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

Usta

Yazar Ares

"Unutma kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin" - Che Guevara -

isini severek yapan insanlar7 1

İşini severek yapan insanlar

Ilginc tesadufler... Bu kadari da pes 0

İlginç tesadüfler… Bu kadarı da pes!