içinde

BeğendimBeğendim

Rockstar Games duyurdu, Gta 6 geliyor

GTA 6 ne zaman çıkacak?

Popüler Grand Theft Auto (GTA) serisi uzun süredir yenileniyor. GTA 6 ne zaman çıkacak? Sorusu internette en çok arananlar arasında. Bu konuya ilişkin oyunun geliştiricisi Rockstar Games’in GTA 6 üzerinde gerçekten çalıştığını ve yakında piyasaya çıkacağını açıkladı.TA 6 

Lansmanı Onaylandı

Rockstar Games kısa süre önce bir blog yazısı aracılığıyla GTA V’nin en son PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’ye geleceğini açıkladı . Ancak paylaşılan tek bilgi bu değildi çünkü iddia edilen GTA VI’nın yakında geleceğini de ortaya koydu.

Gönderide, “ GTAV’ın benzeri görülmemiş uzun ömürlülüğüyle, çoğunuzun bize Grand Theft Auto serisindeki yeni bir giriş hakkında sorular sorduğunu biliyoruz. Başladığımız her yeni projede, hedefimiz her zaman daha önce teslim ettiğimizin önemli ölçüde ötesine geçmektir – ve Grand Theft Auto serisindeki bir sonraki giriş için aktif geliştirmenin devam ettiğini onaylamaktan memnuniyet duyuyoruz.”

GTA 6 neler olacak?

Ancak, oyundan neler bekleyebileceğimizi görmek için kontrol etmemiz gereken bir avuç söylenti var. Oyunun Vice City ve Güney Amerika merkezli olacağı ve 1970’ler ve 1980’lerde geçeceği tahmin ediliyor . Bu sefer, oyunda daha fazla harita ve daha fazla etkinlik görmeyi bekleyebiliriz. Gerçekçi grafikler için Arcade benzeri görsellere sahip olması bekleniyor ve çeşitli fiyatlara sahip bir dizi silah görebilir.

Rockstar Games duyurdu Gta 6 geliyor1

GTA 6 hakkında, Tom Henderson, oyunun 2024 veya 2025’te piyasaya sürülmesini bekliyoruz ancak henüz bu konuda daha fazlasını öğrenemedik. Bu nedenle, bu alana bağlı kalın.

Bu arada GTA V ve Grand Theft Auto Online, 15 Mart’tan itibaren PS5 ve Xbox Series X/S’de oynanabilecek . 4K’ya kadar çözünürlük, saniyede 60 kareye kadar destek, doku ve çizim mesafesi yükseltmeleri, HDR seçenekleri ve ışın izleme ve daha pek çok şey ile gelecekler. PS4 ve Xbox One kullanıcıları, GTA V ve GTA Online’da bazı iyileştirmeler görecekler. Oyunun çevrimiçi sürümünün yeni bir sürümünün de PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’de piyasaya çıkması bekleniyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

Usta

Yazar Ares

"Unutma kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin" - Che Guevara -

27 Milyon mAh ampere sahip powerbank3

27 Milyon mAh kapasiteli powerbank

Oppo Find X5 Pronun ozellikleri sizdirildi

Oppo Find X5 Pro'nun özellikleri sızdırıldı