içinde

Kalıcı cilt beyazlatma yöntemleri

Kalıcı cilt beyazlatma yöntemleri nelerEtkili yüz beyazlatma yöntemleri? En etkili cilt beyazlatma yöntemleri? Bu soruların cevaplarını hep birlikte öğrenelim. Öncelikle cildimizi beyazlatmak için sizlere iki yöntem sunduk, size hangisi uygun ise uygun olan yöntemi uygulayabilirsiniz.

NOT: Sizlere sunduğumuz yöntemler içinde kullanılan ürünlere alerjiniz var ise ilk önce bu durumu göz önünde bulundurmalısınız.

Kalici cilt beyazlatma yontemleri 1

Birinci yöntem

Gereken malzemeler

  • süt
  • bal
  • limon Suyu

Hazırlanışı;

Peki bu tarifi nasıl yapabiliriz bi bakalım süt,bal ve limon suyundan birer tatlı kaşığı alın ve iyice birbirine karıştırın. Ardından bu karışımı yüzünüze uygulayıp, 20-30 dakika  bekleyip durulayın. Bu maskeyi haftada 2-3 kez uygulayın böylece cilt lekelerden kurtulup cildiniz yumuşayacak ve renginiz açılacak

İkinci yöntem

Gereken malzemeler

  • yulaf ezmesi
  • domates
  • yoğurt

Hazırlanışı;

Yulaf ezmesi, domates ve yoğurttan birer talı kaşığı bir kaseye koyalım ve bu karışımı hamur hale getirelim ve yüzümüze uygulayalım 20-30 dakika bekleyelim ve normal su ile durulayalım domates suyu sıkılaştırıcı ve cilt rengi açıcı olarak yüzyıllardır kullanılan maddedir yulaf ezmesi cildinize peeling yapar. yoğurt hem cilt lekerini açmakta hemde yüzünüze beyaz aydınlık görüntü katmakta. Bu yöntem cild renginiz açmakta kalmayacak cild üzerinde ölü hücelerden sizi kurtaracak.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

Usta

Yazar Ares

"Unutma kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin" - Che Guevara -

Steam NFT ve kripto para birimi iceren oyunlari kaldirdi

Steam, NFT ve kripto para birimi içeren oyunları kaldırdı

En komik tasarim hatalari

Komik tasarım hataları