içinde

Instagram'a yeni özellik geliyor

Instagram’a yeni özellik geliyor: Toplu gönderi silme

Instagram, içeriğinizi tek bir yerden yönetmenizi sağlamak için geçen yıl bir “Etkinliğiniz” bölümünü test etmeye başladı. Bu özellik artık herkese sunuluyor. “Etkinliğiniz” bölümü, geçmiş yorumları, beğenileri, gönderileri ve daha fazlasını kolaylıkla silmenize olanak tanır. İşte bu özellikle ilgili tüm detaylar.

Şimdi Instagram’daki Etkinliğinizi Kolaylıkla Yönetin

Profilinizin menü seçeneğinde bulunan Aktiviteniz bölümü gönderileri, yorumları, beğenileri, hikayeleri, makaraları, IGTV’yi ve hikaye çıkartma tepkilerini toplu olarak silmenize olanak tanır. Ayrıca birden fazla gönderiyi, hikayeyi, IGTV’yi ve Makaraları kolaylıkla arşivleyebilirsiniz.

Bu bölüm ayrıca gönderilerinizi ve başkalarının içeriğiyle olan etkileşimlerinizi (yorumlar, beğeniler ve hikaye yanıtları) aramanıza ve bunları tarihe göre sıralamanıza olanak tanır. Diğer avantajlar arasında yakın zamanda silinen ve arşivlenen gönderileri, arama geçmişini ve ziyaret edilen bağlantıları tek bir yerden görme özelliği yer alır.

Instagram'a yeni özellik geliyor

Ayrıca, Instagram uygulamasında harcanan zamanı görebileceksiniz. Şu anda, uygulamadaki “Etkinliğiniz” bölümü, ziyaret ettiğiniz bağlantıları kontrol ederken uygulamada geçirdiğiniz süreyi izlemenizi sağlar. Yeni güncellemeyi takiben, tüm faaliyetleriniz bu bölümden yönetilebilir, bu da işleri sizin için çok daha sorunsuz ve kolay hale getirir.

Bu özelliğe Instagram profilinize -> sağ üst köşedeki yatay üç satırlı menü -> Aktiviteniz seçeneğine giderek erişebilirsiniz.

Buna ek olarak Instagram , Güvenli İnternet Günü’ne övgü olarak birkaç değişiklik daha duyurdu . İlk olarak, Güvenlik Kontrolü’nü herkese sunmaya başladı . Bu özellik, özellikle saldırıya uğrama riskiniz varsa Instagram hesabınızı güvende tutmanız için geçen yıl tanıtıldı.

Instagram ayrıca, yayınladığınız içeriğin Instagram tarafından kaldırılması durumunda daha fazla bilgi almanızı sağlar. Uygulamanın artık gönderilerinizden herhangi birinin kaldırılıp kaldırılmadığını veya hesabınızın devre dışı bırakılıp bırakılmayacağını görmek için yeni bir “Hesap Durumu” bölümü de var. Ek olarak, Instagram’ın gönderinizi yanlışlıkla kaldırdığını düşünmeniz durumunda inceleme talebinde bulunabileceksiniz.

Birçok kullanıcı için kullanışlı olabilecek bir diğer Instagram özelliği, hesabınıza erişiminizi kaybederseniz arkadaşınızın kimliğinizi onaylamasına izin verme özelliğidir. Bununla ilgili daha fazla ayrıntı yakında açıklanacak.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

Usta

Yazar Ares

"Unutma kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin" - Che Guevara -

Numaranizin engellenmesini nasil anlariz

iPhone'da numaranızın engellemiş olduğunu nasıl anlarsınız?

Samsung Galaxy s22 ailesi Unpacked etkinliginde tanitildi2

Samsung Galaxy s22 ailesi Unpacked etkinliğinde tanıtıldı