içinde

BeğendimBeğendim

Call of duty warzone dev error 6036 %100 çözümü

Bu makalede sizlere Call Of Duty Warzone birçoğumuzun aldığı hata olan “dev error 6036” hatasının çözümünden bahsedeceğim. Bu hata karşımıza “dev error 6036″ adı altında farklı çeşitleriyle karşımıza çıkıyor ama yine de uygulayacağımız adımlar hepsi içinde işe yaramaktadır. Bu hatayı çoğunlukla oyun dosyalarında bozukluk olduğu için ya da eksiklik olduğundan alıyoruz. Şimdi adım adım bu hatayı nasıl düzeltebiliriz, dilerseniz adımlara geçelim.

Call Of Duty Warzone dev error 6036 1

Adım 1: İlk önce kullanmış olduğunuz windows sürümünü güncelliyorsunuz onun için windowsun arama yerine “update” yazıyoruz ve aratıyoruz çıkan sonuçlardan “windows update ayarları” seçeneğine tıklıyoruz, buradan “Şimdi yükle” ya da “Güncellemeleri denetle” diyoruz böylelikle windows sürümünü güncellemiş olduk.

Adım 2: Daha sonra “Battle.net” programını açıyoruz ilk önce “Partner games” kısmında “Call Of Duty MW” seçili olduğundan emin olalım. Seçili ise “Options” kısmından “Scan and Repair” seçeneğine tıklayarak oyun dosyalarının taranmasını bekleyelim, oyun dosyalarını taradıktan sonra üçüncü adıma geçelim.

Adım 3: yine “Options” gelerek bu sefer “Game Setting” seçeneğini seçiyoruz çıkan pencerede “Additional command line arguments” işaretleyip yazı kutucuğuna “-d3d11” yazıyoruz ve “Done” diyoruz ve böylelikle hatayı çözmüş oluyoruz. iyi eğlenceler.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

Usta

Yazar Ares

"Unutma kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin" - Che Guevara -

Hangi logonun gercek oldugunu bulabilir misin

Hangi logonun gerçek olduğunu bulabilir misin?

Sevimli hayvanlar. Hayvanlarin sevimli halleri

Sevimli hayvanlar. Hayvanların sevimli halleri