içinde

Antalya spor deplasmana rekor için çıkacak

Süper lig ekiperinden Fraport TAV Anatalya spor bugün sahasında İttifak Holding Konya sporu ağırlaycak. Sahaya 55 yıllık klüp tarihinin şimdiye kadar yenilmezlik ünvanı ile çıkacak. Karşılaşma bu gün saat 20:00 da başlayacak. Fraport TAV Anatalya sporun genç ve zeki teknik direktörü Nuri Şahin futbolcularını sık sık ne yapmaları konusunda sürekli uyarıda bulundu eğer Fraport TAV Anatalya spor konya spor deplasmanından galibiye veya beraberlik alırsa 14 çıkararak 55 klüp tarihinin rekorunu kıracaklar.

Süper ligde Fraport TAV Anatalya/Holding Konya sporun 48. randevusu

Konya spor, Fraport TAV Anatalya spor ile 48. randevusunda12 galibiye 16 beraberlik ve 19 yenilgi aldı

Fraport TAV Anatalya spor evinde üstülüğünü koruyor

İki takım arasındaki karşılaşmaların 22’si TFF 2’nci Lig, 2’si Türkiye Kupası, 2’si hazırlık maçı ve 21’i Süper Lig olmak üzere tarihteki yerini almayı başardı. Antalya spor rakibine karşı maçlarda 9 galibyet 6 bereaberlik 5 yenilgi gibi bir performans gösterdi.

Fraport TAV Anatalya spor’da 2’si sakat 2’si sakatlığını atlatmış oyuncu var

Antalya sporun bügün zorlu konya spor deplasmanı 4 oyuncusu eksik çıkıyor, bunlardan ikisi iyileşmiş diğer ikisi ise Fraport TAV Anatalya spor’un teknik direktörü Nuri Şahin’nin karar vermesi halinde forma giymesi bekleniyor. Akdeniz ekibinde sarı kartı bulunan 4 futbolcu(Fredy, Naldo, Hakan Özmert ve Fernando) var bunlar ceza almaları durumunda kasım paşa deplasmasında forma giyemecekler.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

Ukraynada bombalan okulda 60dan fazla kisi oldugu tahmin ediliyor 1

Ukraynada bombalan okulda 60’dan fazla kişi öldüğü tahmin ediliyor

Cinde gokyuzu kirmiziya boyandi

Çin’de gökyüzü kırmızıya boyandı