içinde

27 Milyon mAh kapasiteli powerbank

Bu Adam Televizyonları, Elektrikli Scooterları ve Daha Fazlasını Şarj Edebilen 27.000.000 mah’lık bir Güç Bankası İnşa Etti!

Güç bankaları, insanların seyahat sırasında veya hareket halindeyken cihazlarını şarj etmekte kulanılan yararlı bir ürün olarak düşünülebilir. Geleneksel güç bankaları kompat bir tasarıma bir tasarıma sahipken ve standart bir akıllı telefonu veya belki bir dizüstü bilgisayarı şarj etmek için yeterli güce sahipken, Çinli bir adam bunu geliştirerek bunu en üst seviyeye çıkardı ve 27.000.000 mAh kapasiteli dünyanın en büyük güç bankası oluşturdu.

27 Milyon mAh ampere sahip powerbank

Çinli Adam 27.000.000 mAh Güç Bankası Geliştiriyor

Bir elektronik tamircisi olan Çinli Handy Geng, geçtiğimiz günlerde Weibo tanıtıcısında ve YouTube kanalında dünyanın en büyük güç bankasını sergileyen bir video paylaştı. Video, adamın devasa güç bankasını sıfırdan geliştirdiğini gösteriyor.

Geng’in bu devasa güç bankasını inşa etmek için elektrikli otomobillerde kullanılanlardan daha büyük olan büyük bir batarya paketi kullandığı ortaya çıktı. Dünya’nın en büyük güç bankasını geleneksel bir güç bankası gibi göstermek için dış kısmına koruyucu bir muhafaza oluşturdu. Ayrıca, kolayca hareket ettirmek için koruyucu kılıfın altına birkaç tekerlek takarak bir taşınabilirlik unsuru sağladı. Güç bankasını bir cebin içine sığdırmak veya kolayca hareket ettirmek imkansız olsa da! Hareket ettirmemek o kadar da imkansız değil.

27 Milyon mAh ampere sahip powerbank4

27,000,000 mAh pil paketi özellikleri 60 bağlantı noktası ve 220v’a kadar elektrik voltajı sağlayabilir. Bu nedenle, akıllı telefonlar (her biri 3000 mAh bataryaya sahip 5.000 telefona kadar), dizüstü bilgisayarlar ve tabletler gibi küçük elektronik cihazların yanı sıra TV’ler, çamaşır makineleri ve hatta elektrikli scooterlar gibi ağır hizmet tipi elektronik cihazlara güç sağlayabilir.

Ayrıca, büyük güç bankasının 1.7 metre uzunluğunda ve 1.2 metre genişliğinde olduğu söyleniyor. Büyük bir güç bankası fikri ilgi çekici görünse de, elektronik ürünleri şarj etmek için uygun bir seçenek olup olmadığını bilmiyoruz. Bu devasa 27.000.000 mAh güç bankası hakkında ne söyleyeceksiniz? Ticari kullanım için iyi bir ürün olduğunu kanıtlayabileceğini düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bize bildirin!

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

Usta

Yazar Ares

"Unutma kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin" - Che Guevara -

Bebek pudrasiyla neler yapilir2

Bebek pudrasıyla neler yapılır?

Rockstar Games duyurdu Gta 6 geliyor2

Rockstar Games duyurdu, Gta 6 geliyor